Rüyam Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Rüyam Makina, üretimde makina otomasyon sistemlerini kullanan  bir çok sektörde üretim ekipmanlarının imalatını ve kurulumunu yapan bir mühendislik firmasıdır.

Profesyonel kadromuz ile Mevcut Kalite Anlayışı ve Teknik Kadrosu ile Ar-Ge Çalışmaları Özel Makine Tasarımları ,İmalat Hatları Tasarımı ,Modernizasyonu ve imalatı , Her türlü Makine yedek parça ve mekanizmaları ,konveyörler ,Helezon, Çelik konstrüksiyon konularında hizmet vermekteyiz.

Rüyam Makina San. ve Tic. Ltd. Şti olarak izolasyon sektörüne imal ettiğimiz membran ve arduazlı membran imalat hatları ve labratuar test cihazları ile gurur duymaktayız. Ayrıca konveyörlü , helezonlu ve vbirasyonlu taşıma sistemleri imalatlarımız arasındadır.

Çalışmalarımızda kalite ve güveni ön planda tutarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde “A” sınıfı Tedarikçi olmayı hedefliyoruz. Güncel teknolojili hizmetlerimiz, kaynakçılarımız ve uzman mühendislerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Deneyimli yönetim kadromuzun özverili çalışma sistemi ile müşterilerimizin taleplerini anlamak , güvenlerini kazanmak, kaliteli hizmet ve başarılı bir çalışma modeli öncelikli görevimizdir. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile Türkiye’de Makina  İmalatına yön veren  bir firma olmayı hedefliyoruz.